پرش لینک ها

طراحی وبسایت مراکز تجاری

طراحی 0 تا 100 وبسایت مراکز تجاری !

اهمیت طراحی سایت مرکز تجاری

گشت و گذار در مراکز تجاری و خرید یکی از سرگرمی‌های دوست داشتنی به شمار می‌رود و این تفریح معمولا در هر شرایط زمانی و مکانی با استقبال روبرو می‌شود. تمایل افراد برای بررسی دقیق خدمات، کالاها، برندها، مقایسه آن‌ها با یکدیگر، انتخاب و ست کردن آن‌ها نسبتا زمان بر است و داشتن یک خرید خوب مستلزم صرف وقت و انرژی است. بنابراین استفاده از طراحی سایت مرکز تجاری امکان شناخت بیشتر درباره مرکز، موقعیت انواع کسب و کارها، خدمات ارائه شده، بازدید و انتخاب را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

نمونه کارهای طراحی وبسایت

امکانات طراحی وبسایت مراکز تجاری

در طراحی سایت مرکز تجاری در صفحه درباره ما اطلاعاتی درباره مرکز، سال تاسیس و مشخصات آن قرار می‌گیرد. اصلی‌ترین بخش در طراحی سایت مرکز تجاری بخش فروشگاه‌ها است. این بخش انواع پوشاک، کالاها و خدمات فروشگاه‌ها را در منوی سایت دسته بندی می‌کند. این صفحات به نمایش نام و تصویری از فروشگاه، شماره طبقه و واحد و شماره تلفن اختصاص می‌یابد. اجرای حرفه‌ای و اصولی این بخش از طراحی سایت مرکز تجاری نقش موثری در افزایش بازدید کاربران از سایت دارد.

بخش تور مجازی در طراحی سایت مرکز تجاری نوعی گردش و بازدید مجازی از فروشگاه‌ها است. طراحی چنین بخشی برای کاربران پرمشغله جذاب خواهد بود و البته احتمال خرید اینترنتی از سایت را هم افزایش می‌دهد.

ایجاد امکان خریدهای اینترنتی در بخشی با عنوان فروشگاه آنلاین در طراحی سایت مرکز تجاری امکان خرید آسان را برای کاربران فرآهم کرده و می‌تواند یکی از دلایل استقبال کاربران از سایت هم باشد.

در طراحی سایت مرکز تجاری بخش اخبار جهت اطلاع رسانی آخرین اخبار  مرکز تجاری، واحدهای فروشگاهی، معرفی برندها و محصولات طراحی می‌گردد. اطلاعات تماس، نمایش مکان در گوگل مپ، آدرس و شماره تلفن دیگر شعب مرکز تجاری در بخش تماس با ما از طراحی سایت مرکز تجاری لحاظ می‌شود.

برخی از صفحاتی که در طراحی وبسایت مراکز تجاری وجود دارد

۱- درباره ما
۲- معرفی فروشگاه‌ها
۳- تور مجازی
۴- فروشگاه آنلاین
۵- اخبار
۶-تماس با ما

سوالات متداول طراحی سایت

هاست در واقع یک کامپیوتر همواره روشن است که اطلاعات سایت شما به صورت شبانه روزی بر روی آن قابل دسترس کاربران شما می باشد. میزان فضای هاست ارتباط مستقیم با میزان اطلاعاتی دارد که می خواهید بر روی سایت خود قرار دهید. خرید دامنه همان آدرس سایت می باشد.  برای مثال دامنه سایت ما dprama.ir است

عوامل مختلفی در تعیین هزینه طراحی سایت دخیل هستند.

از جمله عوامل تاثیر گذار می توان به نوع طراحی سایت اشاره کرد. به عنوان مثال طراحی سایت شما فروشگاهی است یا شرکتی و … یا طراحی سایت شما اختصاصی است یا نه ….

در صورتی که طراحی سایت اختصاصی باشد، زمان و هزینه بیشتری در بر خواهد داشت؛ این در حالی است که بسیاری ترجیح میدهند طراحی سایتشان اختصاصی نباشد یعنی با استفاده از قالب های آماده اقدام به راه اندازی کسب و کار اینترنتی خود می کنند تا علاوه بر کاهش زمان و هزینه طراحی، هر چه سریعتر کسب و کارشان را آغاز کنند.

تعرفه طراحی سایت در صورتی که سایت طراحی شده بر اساس اصول و استانداردهای حاکم بر دنیای برنامه نویسی و سئو باشد ارزشمند است، چرا که سایت شما 24 ساعته تبلیغ کسب و کار شما را خواهد کرد و حتی هنگامی که شما در خواب به سر می برید می تواند محصولات شما را به فروش برساند.

سایتی که بر اساس اصول سئو طراحی شده باشد و تولید محتوای مرتب و کاربر پسندی داشته باشد می تواند چند برابر هزینه ای که برای طراحی سایت کرده اید را به شما بازگرداند.

مدت زمان طراحی سایت بستگی به امکانات و ویژگی های مد نظر شما دارد.  مدت زمان راه اندازی سایت حداقل در حدود 30 روز کاری است.

ارتبــــــاط باما

ارتباط از واتساپ

ارتباط با کارشناسان ما از طریق واتساپ

ارسال پیام

سامانه چت آنلاین

ارتباط از طریق چت آنلاین

شروع چت

تماس تلفنی

پاسخگویی از ساعت 9 تا 21

تماس

ســــفارش طراحی وبسایت

برای شروع آماده هستید؟    دریافت مشاوره رایگان توسط متخصصان مجموعه ما! ارتباط با رامــا