پرش لینک ها

وبسایت صنعتی

طراحی 0 تا 100 وبسایت صنعتی!

اهمیت طراحی وبسایت صنعتی چقدر است!

رشد صنعت یکی از شاخص‌های توسعه هر کشور است. لازمه صنعتی شدن تبدیل علوم محض به دانش فنی و سپس به فناوری، تاسیس کارخانه‌ها و بهره برداری بیشینه از پتانسیل‌های تولید و افزایش کیفیت تولیدات است. پس از تولید محصولات، فرآیند بازاریابی و فروش پیش رو است و بازاریابی اینترنتی یکی از بهترین‌های روش های بازاریابی به شمار می‌رود. استفاده از طراحی سایت صنعتی علاوه بر صرفه اقتصادی و کاهش هزینه‌های تبلیغات، امکان معرفی تولیدات را در سطحی گسترده‌تر و بدون محدودیت زمانی و مکانی دارا است.

امکانات طراحی وبسایت صنعتی

در طراحی سایت صنعتی در صفحه‌ای همچون درباره ما، به معرفی کارخانه، حوزه فعالیت و سوابق پرداخته خواهد شد. در نظر گرفتن صفحه ای جهت نمایش گواهینامه‌ها، مجوزها و تقدیرنامه‌ها می‌تواند نمایش دهنده اعتبار کارخانه باشد. بخش محصولات در طراحی سایت صنعتی به معرفی محصولات و مشخصات فنی و کاربرد آن‌ها می پردازد. کامل بودن اطلاعات این بخش موجب می‌شود اعتماد کاربران بیشتر جلب شده و ترغیب به استفاده از محصولات و خدمات شوند.

یکی از بخش‌هایی که در طراحی سایت صنعتی لحاظ می‌شود معرفی اطلاعات تماس نمایندگی‌ها است. وجود این قسمت در طراحی سایت صنعتی بسیار حائز اهمیت است. طراحی و تکمیل اطلاعات در جلب اطمینان مشتریان از وجود خدمات پس از فروش و جایی برای مراجعه در هنگام بروز مشکلات فنی و احتمالی محصول ضروری است.

در بخش مقالات طراحی سایت صنعتی مقالاتی مرتبط با حوزه فعالیت کارخانه، مقایسه محصولات با انواع مشابه خارجی، حقوق مصرف کننده و …  می‌توان قرار داد. وجود این بخش در طراحی سایت صنعتی علاوه بر افزایش اطلاعات کاربران افزایش رتبه سایت در گوگل را در پی خواهد داشت.

بخش همکاری با ما نیز می‌تواند در طراحی سایت صنعتی لحاظ شود. در این قسمت امکان طراحی فرم‌هایی برای ثبت نام و درخواست استخدام در عناوین شغلی متفاوت وجود دارد.

راه اندازی بخش ارتباط با مشتریان نیز در طراحی سایت صنعتی درنظر گرفته شده و جهت نظرسنجی و حفظ ارتباط مشتریان با سایت و درنتیجه با کارخانه استفاده می‌شود. بخش تماس با ما در طراحی سایت صنعتی به نمایش مکان کارخانه در نقشه گوگل و اطلاعات تماس اختصاص می‌یابد. در صورت وجود دفتر یا شرکت در محلی دیگر مکان، آدرس و اطلاعات تماس آن‌ها نیز می‌تواند در این بخش اضافه شود.

نمونه کارهای طراحی وبسایت

برخی صفحاتی که در طراحی وبسایت صنعتی وجود دارد

معرفی
محصولات
نمایندگی‌ها
مقالات
همکاری با ما
ارتباط با مشتریان
تماس با ما

سوالات متداول طراحی سایت

هاست در واقع یک کامپیوتر همواره روشن است که اطلاعات سایت شما به صورت شبانه روزی بر روی آن قابل دسترس کاربران شما می باشد. میزان فضای هاست ارتباط مستقیم با میزان اطلاعاتی دارد که می خواهید بر روی سایت خود قرار دهید. خرید دامنه همان آدرس سایت می باشد.  برای مثال دامنه سایت ما dprama.ir است

عوامل مختلفی در تعیین هزینه طراحی سایت دخیل هستند.

از جمله عوامل تاثیر گذار می توان به نوع طراحی سایت اشاره کرد. به عنوان مثال طراحی سایت شما فروشگاهی است یا شرکتی و … یا طراحی سایت شما اختصاصی است یا نه ….

در صورتی که طراحی سایت اختصاصی باشد، زمان و هزینه بیشتری در بر خواهد داشت؛ این در حالی است که بسیاری ترجیح میدهند طراحی سایتشان اختصاصی نباشد یعنی با استفاده از قالب های آماده اقدام به راه اندازی کسب و کار اینترنتی خود می کنند تا علاوه بر کاهش زمان و هزینه طراحی، هر چه سریعتر کسب و کارشان را آغاز کنند.

تعرفه طراحی سایت در صورتی که سایت طراحی شده بر اساس اصول و استانداردهای حاکم بر دنیای برنامه نویسی و سئو باشد ارزشمند است، چرا که سایت شما 24 ساعته تبلیغ کسب و کار شما را خواهد کرد و حتی هنگامی که شما در خواب به سر می برید می تواند محصولات شما را به فروش برساند.

سایتی که بر اساس اصول سئو طراحی شده باشد و تولید محتوای مرتب و کاربر پسندی داشته باشد می تواند چند برابر هزینه ای که برای طراحی سایت کرده اید را به شما بازگرداند.

مدت زمان طراحی سایت بستگی به امکانات و ویژگی های مد نظر شما دارد.  مدت زمان راه اندازی سایت حداقل در حدود 30 روز کاری است.

ارتبــــــاط باما

ارتباط از واتساپ

ارتباط با کارشناسان ما از طریق واتساپ

ارسال پیام

سامانه چت آنلاین

ارتباط از طریق چت آنلاین

شروع چت

تماس تلفنی

پاسخگویی از ساعت 9 تا 21

تماس

ســــفارش طراحی وبسایت

برای شروع آماده هستید؟    دریافت مشاوره رایگان توسط متخصصان مجموعه ما! ارتباط با رامــا