پرش لینک ها

وبسایت شرکتی

طراحی 0 تا 100 وبسایت شرکت شما!

طراحی وبسایت شرکتی چیست؟

طراحی سایت شرکتی یک سایت در فضای وب برای معرفی شرکت، برند آن، محصولاتش و خدمات شرکت می باشد. بدلیل آنکه امروزه اکثر کسب و کارها وارد فضای وب شده اند؛ و در کنار آن مردم به جای مراجعه حضوری ابتدا ترجیح می دهند خدمات مورد نظر خود را در اینترنت جستجو کنند؛ و در ادامه بهترین آنها از هر نظر را انتخاب کند؛ شرکت ها نیز باید یک وبسایت برای معرفی  خود داشته باشند. سایت شرکتی درواقع نسخه پیشرفته‌ای از کاتالوگ محصولات شما خواهد بود. طراحی سایت شرکتی برای تمامی شرکت های کوچک و بزرگ مناسب است و هیچ ربطی به اندازه شرکت شما ندارد؛ بلکه نوع فعالیت شما تعیین کننده طراحی سایت است.

نگران نباشید. ما برای طراحی سایت شرکتی حرفه ای در کنار شما هستیم. کافیست با تیم مشاوره تماس بگیرید و یک سایتی با بهترین کیفیت با کمترین هزینه دریافت کنید.

طراحی وبسایت شرکتی

باتوجه به نوع فعالیت و کسب و کاری که دارید؛ اگر شما صاحب شرکت یا کارخانه هستید  و  قصد فعالیت در فضای وب دارید؛ طراحی سایت شرکتی به شما توصیه می شود. با طراحی سایت شرکتی می توانید  محصولات و خدمات خود را معرفی کرده و امکان دسترسی آسان تر به مشتریان خود دهید. شرکت داده پردازان راما برای طراحی سایت شرکتی حرفه ای در کنار شما کارفرمایان عزیز است.

نمونه کارهای طراحی وبسایت

اهمیت طراحی سایت شرکتی چقدر است؟

صاحبان شرکت‌ها پس از ثبت شرکت و اخذ مجوزهای لازم برای انجام فعالیت، نیاز به معرفی خود به مخاطبان و کاربران دارند. این معرفی می‌تواند از طریق روش‌های مختلف تبلیغات انجام شود. استفاده از طراحی سایت شرکتی یکی از بهترین و جامع‌ترین روش‌ها برای دیده شدن شرکت است. بهره گیری از تمام ظرفیت‌های طراحی سایت شرکتی و رعایت موارد فنی همچون گرافیک زیبا، محتوای مناسب، پشتیبانی، حفظ امنیت و ایمنی سایت، افزایش عملکرد شرکت را در پی خواهد داشت

سوالات متداول طراحی سایت

هاست در واقع یک کامپیوتر همواره روشن است که اطلاعات سایت شما به صورت شبانه روزی بر روی آن قابل دسترس کاربران شما می باشد. میزان فضای هاست ارتباط مستقیم با میزان اطلاعاتی دارد که می خواهید بر روی سایت خود قرار دهید. خرید دامنه همان آدرس سایت می باشد.  برای مثال دامنه سایت ما dprama.ir است

عوامل مختلفی در تعیین هزینه طراحی سایت دخیل هستند.

از جمله عوامل تاثیر گذار می توان به نوع طراحی سایت اشاره کرد. به عنوان مثال طراحی سایت شما فروشگاهی است یا شرکتی و … یا طراحی سایت شما اختصاصی است یا نه ….

در صورتی که طراحی سایت اختصاصی باشد، زمان و هزینه بیشتری در بر خواهد داشت؛ این در حالی است که بسیاری ترجیح میدهند طراحی سایتشان اختصاصی نباشد یعنی با استفاده از قالب های آماده اقدام به راه اندازی کسب و کار اینترنتی خود می کنند تا علاوه بر کاهش زمان و هزینه طراحی، هر چه سریعتر کسب و کارشان را آغاز کنند.

تعرفه طراحی سایت در صورتی که سایت طراحی شده بر اساس اصول و استانداردهای حاکم بر دنیای برنامه نویسی و سئو باشد ارزشمند است، چرا که سایت شما 24 ساعته تبلیغ کسب و کار شما را خواهد کرد و حتی هنگامی که شما در خواب به سر می برید می تواند محصولات شما را به فروش برساند.

سایتی که بر اساس اصول سئو طراحی شده باشد و تولید محتوای مرتب و کاربر پسندی داشته باشد می تواند چند برابر هزینه ای که برای طراحی سایت کرده اید را به شما بازگرداند.

مدت زمان طراحی سایت بستگی به امکانات و ویژگی های مد نظر شما دارد.  مدت زمان راه اندازی سایت حداقل در حدود 30 روز کاری است.

ارتبــــــاط باما

ارتباط از واتساپ

ارتباط با کارشناسان ما از طریق واتساپ

ارسال پیام

سامانه چت آنلاین

ارتباط از طریق چت آنلاین

شروع چت

تماس تلفنی

پاسخگویی از ساعت 9 تا 21

تماس

ســــفارش طراحی وبسایت

برای شروع آماده هستید؟    دریافت مشاوره رایگان توسط متخصصان مجموعه ما! ارتباط با رامــا