پرش لینک ها

وبسایت شخصی

طراحی 0 تا 100 وبسایت شخصی شما!

اهمیت طراحی وبسایت شخصی چیست؟

وجود رشته‌ها و زمینه های کاری مختلف، به کارگیری شیوه‌های نوین در انجام کارها و همچنین ظرفیت‌ها و مزایای بهره گیری از اینترنت، می‌تواند انگیزه طراحی سایت شخصی را در یک فرد خلاق و توانمند ایجاد کند. طراحی سایت شخصی، به منظور معرفی توانایی‌ها و سوابق فرد در حرفه‌اش صورت می‌گیرد.

یک طراحی سایت شخصی با گرافیک زیبا و متناسب با روحیه و شغل فرد، علاوه بر تبلیغ مهارت‌ها، ظرفیت جذب کاربران و تبدیل آن‌ها به هواداران و مشتریان سایت را دارد. در حالت ایده آل می‌توان به نوعی برند سازی و بهره‌برداری مالی و معنوی از قابلیت‌های آن فکر کرد.

چه کسانی کاندید طراحی وبسایت شخصی هستند؟

۱- اساتید دانشگاه
۲- پزشکان
۳- نویسندگان
۴- هنرمندان
۵- بلاگرها
۶- سیاستمداران
۷- وکلا
۷- عکاسان
۸- محققان

نمونه کارهای طراحی وبسایت

برخی صفحاتی که در طراحی وبسایت شخصی قرار می گیرد!

۱- معرفی
۲- نمونه کارها
۳- ثبت نام و ثبت سفارش
۴- نظرسنجی
۵- مشاوره
۶- مقالات
۷- علایق
۸- اخبار

چند پیشنهاد جهت طراحی وبسایت شخصی

برای طراحی سایت شخصی، در قسمت “درباره من” به معرفی رشته فرد، مهارت‌ها،گواهینامه‌ها، مجوزها و اطلاعات تماس پرداخته می‌شود. در کنار یک طراحی زیبا و حرفه‌ای، ارائه یک بیوگرافی شایسته، می‌تواند تأثیر مثبتی در ایجاد ارتباط اولیه با مخاطبین داشته باشد. یکی از بخش‌های مفید و مهم در طراحی سایت شخصی، اختصاص بخشی به توضیح روش‌ها و شیوه‌های انحصاری فرد در انجام کار است. نمایش نمونه کارها به صورت عکس و فیلم و ارائه توضیحاتی درباره آن‌ها، می‌تواند در این بخش گنجانده شود.

طراحی بخش ثبت نام و ثبت سفارش در طراحی سایت شخصی می‌تواند مسیر مشاهده نمونه کارها تا سفارش کار را برای متقاضیان کوتاه‌تر کند. در طراحی سایت شخصی، بخش نظرسنجی جهت تبادل نظر و استفاده از نظرات کاربران در بهبود کیفیت خدمات و آفرینش راهکارهای جدید نیز طراحی می‌شود. اجرای بخش مشاوره در طراحی سایت شخصی با هدف ارائه اطلاعات تخصصی و مفید و ارتباط بیش‌تر با کاربران یک گزینه خوب و مؤثر برای بازدیدهای بیش‌تر است.

با پیاده سازی بخش مقالات در طراحی سایت شخصی و قرار دادن مطالب علمی و تخصصی در زمینه کاری و همچنین با طراحی بخشی با عنوان علایق جهت معرفی کتاب و ارائه اخبار مربوط به امور علمی و فرهنگی می‌توان وظیفه خود را جهت گسترش آگاهی ایفا کرد. راه اندازی بخش اخبار و قرار دادن اخبار تخصصی و مؤثق مربوط به حوزه کاری فرد، آمار بازدید از وب سایت را بالا خواهد برد.

سوالات متداول طراحی سایت

هاست در واقع یک کامپیوتر همواره روشن است که اطلاعات سایت شما به صورت شبانه روزی بر روی آن قابل دسترس کاربران شما می باشد. میزان فضای هاست ارتباط مستقیم با میزان اطلاعاتی دارد که می خواهید بر روی سایت خود قرار دهید. خرید دامنه همان آدرس سایت می باشد.  برای مثال دامنه سایت ما dprama.ir است

عوامل مختلفی در تعیین هزینه طراحی سایت دخیل هستند.

از جمله عوامل تاثیر گذار می توان به نوع طراحی سایت اشاره کرد. به عنوان مثال طراحی سایت شما فروشگاهی است یا شرکتی و … یا طراحی سایت شما اختصاصی است یا نه ….

در صورتی که طراحی سایت اختصاصی باشد، زمان و هزینه بیشتری در بر خواهد داشت؛ این در حالی است که بسیاری ترجیح میدهند طراحی سایتشان اختصاصی نباشد یعنی با استفاده از قالب های آماده اقدام به راه اندازی کسب و کار اینترنتی خود می کنند تا علاوه بر کاهش زمان و هزینه طراحی، هر چه سریعتر کسب و کارشان را آغاز کنند.

تعرفه طراحی سایت در صورتی که سایت طراحی شده بر اساس اصول و استانداردهای حاکم بر دنیای برنامه نویسی و سئو باشد ارزشمند است، چرا که سایت شما 24 ساعته تبلیغ کسب و کار شما را خواهد کرد و حتی هنگامی که شما در خواب به سر می برید می تواند محصولات شما را به فروش برساند.

سایتی که بر اساس اصول سئو طراحی شده باشد و تولید محتوای مرتب و کاربر پسندی داشته باشد می تواند چند برابر هزینه ای که برای طراحی سایت کرده اید را به شما بازگرداند.

مدت زمان طراحی سایت بستگی به امکانات و ویژگی های مد نظر شما دارد.  مدت زمان راه اندازی سایت حداقل در حدود 30 روز کاری است.

ارتبــــــاط باما

ارتباط از واتساپ

ارتباط با کارشناسان ما از طریق واتساپ

ارسال پیام

سامانه چت آنلاین

ارتباط از طریق چت آنلاین

شروع چت

تماس تلفنی

پاسخگویی از ساعت 9 تا 21

تماس

ســــفارش طراحی وبسایت

برای شروع آماده هستید؟    دریافت مشاوره رایگان توسط متخصصان مجموعه ما! ارتباط با رامــا