پرش لینک ها

وبسایت بازرگانی

طراحی 0 تا 100 وبسایت بازرگانی!

اهمیت طراحی وبسایت بازرگانی

بازرگانی از مشاغل دیرین ایرانیان است. صادرات و واردات امری تخصصی است که در صورت انجام صحیح از سود مناسبی برخوردار است. اما قبل از هرچیز هر کسب و کاری وابسته به مشتری است. طراحی سایت بازرگانی به روش صحیح این امکان را فراهم می‌کند تا در کوران رقابت میان هزاران شرکت بازرگانی بتوانید مخاطب خود را افزایش دهید. در واقع حضور در فضای مجازی به کسب و کار شما کمک می‌کند تا خدمات و محصولات خود را به حجم زیادی از کاربران بدون هیچ گونه محدودیت در مکان و زمان معرفی کرده و با آن‌ها تعامل برقرار کنید.

آیتم های تخصصی طراحی وبسایت بازرگانی

معرفی محصولات کلیدی وارداتی و صادراتی می تواند تکلیف دسته مهمی از مشتریان شما را روشن نماید.

درج رزومه کاری و سوابق قبلی شما با مشتریان در طراحی سایت بازرگانی شما تاثیر ویژه ای در جلب بهتر اعتماد مخاطب خواهد گذاشت.

درج کشورهای مبدا و مقصدی که شما به طور تخصصی تر در آن فعالیت دارید.

درج نمایندگی هایی که کشورها و یا در ایران به ارائه خدمات شما می پردازند.

معرفی قوانین بروز و تعرفه های گمرکی در بخش اخبار و مقالات نیز مخاطب شما را به سایت وفادارتر خواهد نمود.

مزیت رقابتی خود در طراحی سایت باید به چشم بیاید تا در میان طیف وسیعی از شرکت های بازرگانی امکان انتخابی به جز شما برای مخاطب باقی نماند.

معرفی محصولات برتر در سایت شما پررنگ باشد.

امکان مشاوره آنلاین و سریع برای مخاطبین شما در طراحی سایت لحاظ گشته باشد.

همه این موارد در کنار گرافیکی ساده و روان امکان برخورداری از طیف وسیعتری از مخاطب را برای طراحی سایت بازرگانی شما فراهم می آورد.

نمونه کارهای طراحی وبسایت

سوالات متداول طراحی سایت

هاست در واقع یک کامپیوتر همواره روشن است که اطلاعات سایت شما به صورت شبانه روزی بر روی آن قابل دسترس کاربران شما می باشد. میزان فضای هاست ارتباط مستقیم با میزان اطلاعاتی دارد که می خواهید بر روی سایت خود قرار دهید. خرید دامنه همان آدرس سایت می باشد.  برای مثال دامنه سایت ما dprama.ir است

عوامل مختلفی در تعیین هزینه طراحی سایت دخیل هستند.

از جمله عوامل تاثیر گذار می توان به نوع طراحی سایت اشاره کرد. به عنوان مثال طراحی سایت شما فروشگاهی است یا شرکتی و … یا طراحی سایت شما اختصاصی است یا نه ….

در صورتی که طراحی سایت اختصاصی باشد، زمان و هزینه بیشتری در بر خواهد داشت؛ این در حالی است که بسیاری ترجیح میدهند طراحی سایتشان اختصاصی نباشد یعنی با استفاده از قالب های آماده اقدام به راه اندازی کسب و کار اینترنتی خود می کنند تا علاوه بر کاهش زمان و هزینه طراحی، هر چه سریعتر کسب و کارشان را آغاز کنند.

تعرفه طراحی سایت در صورتی که سایت طراحی شده بر اساس اصول و استانداردهای حاکم بر دنیای برنامه نویسی و سئو باشد ارزشمند است، چرا که سایت شما 24 ساعته تبلیغ کسب و کار شما را خواهد کرد و حتی هنگامی که شما در خواب به سر می برید می تواند محصولات شما را به فروش برساند.

سایتی که بر اساس اصول سئو طراحی شده باشد و تولید محتوای مرتب و کاربر پسندی داشته باشد می تواند چند برابر هزینه ای که برای طراحی سایت کرده اید را به شما بازگرداند.

مدت زمان طراحی سایت بستگی به امکانات و ویژگی های مد نظر شما دارد.  مدت زمان راه اندازی سایت حداقل در حدود 30 روز کاری است.

ارتبــــــاط باما

ارتباط از واتساپ

ارتباط با کارشناسان ما از طریق واتساپ

ارسال پیام

سامانه چت آنلاین

ارتباط از طریق چت آنلاین

شروع چت

تماس تلفنی

پاسخگویی از ساعت 9 تا 21

تماس

ســــفارش طراحی وبسایت

برای شروع آماده هستید؟    دریافت مشاوره رایگان توسط متخصصان مجموعه ما! ارتباط با رامــا