پرش لینک ها

وبسایت آموزشی

0 تا 100 طراحی وبسایت آموزشی !

طراحی وبسایت آموزشی

استفاده از اینترنت به عنوان ابزاری برای آموزش را می‌توان از مفیدترین و پرکاربردترین مزایای آن دانست. با افزایش سرعت و ضریب نفوذ اینترنت کاربران زیادی به دنبال خدمات آموزش مجازی هستند. بنابراین واضح است طراحی سایت آموزشی با هدف انتقال دانش به صورت آنلاین در صورت رعایت استانداردها می‌تواند کاربران زیادی را به خود جذب کند.

مهم ترین مزیت های تکنولوژی نوین آموزشی

یکی از مهم‌ترین مزیت‌ها، کنار زدن محدودیت‌های دست و پا گیر ناشی از قید و بندهای زمانی و مکانی است. طراحی سایت آموزشی شعار ” آموزش برای همه و در همه جا “ را تحقق بخشیده است. گذشته از این، دلایل و انگیزه های متعددی در طراحی سایت آموزشی وجود دارد. برای نمونه می‌تواند صرفا بر اساس علاقه‌ی شما به تعلیم حرفه و تخصص خود بدون هیچ چشم داشتی صورت گیرد.

گاهی هدف از آموزش، شناساندن خود به دیگران، در زمینه‌ی تخصصی خود و ایجاد بسترهای کسب درآمد در محیط واقعی صورت گرفته و گاه از همان ابتدا با طراحی سایت آموزشی به دنبال فروش جزوات تخصصی خود در فضای مجازی هستید. بنابراین یک سایت آموزشی بسته به هدف شما می‌تواند در قالب یک وب سایت آموزشی مستقل طراحی شود یا سایت وابسته به یک آموزشگاه حقیقی باشد و برای آن امکاناتی از قبیل برگزاری کلاس‌های مجازی با قابلیت گفتگوی آنلاین با استاد یا سایر دانش پژوهان، پرداخت شهریه آنلاین و غیره در طراحی سایت در نظر گرفته شود.

نمونه کارهای طراحی وبسایت

امکانات طراحی وبسایت آموزشی

طراحی صفحه معرفی آموزشگاه

طراحی صفحه اطلاعات تماس

طراحی منو جهت دسته‌بندی موضوعات آموزشی

فروش آنلاین محتوای آموزشی

طراحی صفحه وبلاگ جهت تولید محتوا

طراحی فرم عضویت جهت ثبت نام کاربران

ثبت نام آنلاین کلاس‌های حضوری و غیرحضوری

طراحی صفحه پشتیبانی و پرسش و پاسخ آنلاین

طراحی سیستم برگزاری آزمون آنلاین

طراحی گرافیکی جذاب متناسب با محتوای آموزشی

بهره‌گیری از اصول تجربه کاربری جهت ایجاد یک رابط کاربری آسان

طراحی سایت ریسپانسیو جهت نمایش صحیح صفحات در موبایل و تبلت

و…

سوالات متداول طراحی سایت

هاست در واقع یک کامپیوتر همواره روشن است که اطلاعات سایت شما به صورت شبانه روزی بر روی آن قابل دسترس کاربران شما می باشد. میزان فضای هاست ارتباط مستقیم با میزان اطلاعاتی دارد که می خواهید بر روی سایت خود قرار دهید. خرید دامنه همان آدرس سایت می باشد.  برای مثال دامنه سایت ما dprama.ir است

عوامل مختلفی در تعیین هزینه طراحی سایت دخیل هستند.

از جمله عوامل تاثیر گذار می توان به نوع طراحی سایت اشاره کرد. به عنوان مثال طراحی سایت شما فروشگاهی است یا شرکتی و … یا طراحی سایت شما اختصاصی است یا نه ….

در صورتی که طراحی سایت اختصاصی باشد، زمان و هزینه بیشتری در بر خواهد داشت؛ این در حالی است که بسیاری ترجیح میدهند طراحی سایتشان اختصاصی نباشد یعنی با استفاده از قالب های آماده اقدام به راه اندازی کسب و کار اینترنتی خود می کنند تا علاوه بر کاهش زمان و هزینه طراحی، هر چه سریعتر کسب و کارشان را آغاز کنند.

تعرفه طراحی سایت در صورتی که سایت طراحی شده بر اساس اصول و استانداردهای حاکم بر دنیای برنامه نویسی و سئو باشد ارزشمند است، چرا که سایت شما 24 ساعته تبلیغ کسب و کار شما را خواهد کرد و حتی هنگامی که شما در خواب به سر می برید می تواند محصولات شما را به فروش برساند.

سایتی که بر اساس اصول سئو طراحی شده باشد و تولید محتوای مرتب و کاربر پسندی داشته باشد می تواند چند برابر هزینه ای که برای طراحی سایت کرده اید را به شما بازگرداند.

مدت زمان طراحی سایت بستگی به امکانات و ویژگی های مد نظر شما دارد.  مدت زمان راه اندازی سایت حداقل در حدود 30 روز کاری است.

ارتبــــــاط باما

ارتباط از واتساپ

ارتباط با کارشناسان ما از طریق واتساپ

ارسال پیام

سامانه چت آنلاین

ارتباط از طریق چت آنلاین

شروع چت

تماس تلفنی

پاسخگویی از ساعت 9 تا 21

تماس

ســــفارش طراحی وبسایت

برای شروع آماده هستید؟    دریافت مشاوره رایگان توسط متخصصان مجموعه ما! ارتباط با رامــا